Akce Informačního centra pro mládež Lomnice nad Popelkou

1/ ICM Lomnice nad Popelkou pořádá mezinárodní výměnu mládeže do Bulharska v srpnu 2010. V součastné době se sestavuje skupina mladých lidí ve věku od 15 do 20let . Téma mezinárodní výměny mládeže je „Poznáváme se". Projektu se zúčastní 4 evropské země. Angličtina není podmínkou a náklady jsou hrazeny z prostředků EU. Zájemci se mohou hlásit přímo v ICM Lomnice nad Popelkou (tel: 604 528 279, icm@icmlomnice.cz)

 

2/ ICM Lomnice nad Popelkou nabízí volná místa na Evropskou dobrovolnou službu do různých evropských zemí. EVS je určena pro mládež od 18 do 30let. V případě zájmu Vám rádi poradíme v ICM osobně nebo se podívejte na www.icmlomnice.cz

POZOR! Blíží se termín 2. uzávěrky projektů ČNA.

3/ EVROPA NA PALUBĚ


V úterý 18.května od 15,00hodin
POČÍTAČOVÁ SOUTĚŽ
v Informačním centru pro mládež

Mládežnický parlament pořádá soutěž na počítačích.

Připoj se k europosádce...

...a zažij báječné dobrodružné potápění, při kterém budeš pátrat po schovaných pokladech, skládat puzzle a vyzkoušíš si své znalosti. Ale pozor: každý člen posádky si musí plavbu zasloužit. A tak se rychle uč, tvrdě pracuj a sleduj, jak ti narůstá skóre!

4/ 8. ročník veřejné sbírky "Pozvedněte slabé!"

8. ročník  sbírky bude zahájen v červnu 2010. Pokud máte zájem se do sbírky zapojit, vyplňte stručně přiložený formulář a zašlete nám ho elektronicky nebo poštou  do 10. 5. 2010.

 Formulář najdete na stránce: http://www.euronisa.cz/cz/download.php (Zapojení do veřejné sbírky)