Nabídka programů z Czech-us

Jak jinak prožít nový rok. To záleží jen a jen na vás. Můžete jej prosedět doma a stěžovat si, že se nudíte. A nebo můžete letos změnit svůj život úplně od základu. Láká vás odjet na 3 měsíce na Work and Travel do Ameriky? Nebo byste raději pracovali jako instruktor lyžování v Kanadě? A nebo toužíte po diplomu ze zahraniční univerzity? Využijte nabídku od agentury Czech-us

Work & Travel - uzávěrka programu dříve, než byste čekali
 
Zkouškové je v plném proudu, venku mráz a sníh… Kdo by už teď plánoval letní brigádu? Ale pozor, ať vám Work and Travel USA 2017 neuteče! Program se letos uzavře dříve, než je obvyklé, a tak nečekejte a registrujte se ještě dnes. Aktuálně volné pozice s přílety až do konce června pro kluky, holky, skupiny i páry. Velký výběr lokalit a typů práce… Koukněte do on-line katalogu
Práce v Londýně - zlepšete si jazyk vycestováním do zahraničí!
 
Dali jste si do Nového roku předsevzetí zlepšit si angličtinu? Tak právě s tím vám můžeme pomoci. Nejlépe si zlepšíte jazyk vycestováním do zahraničí. S naším londýnským programem můžete pohodlně kombinovat jazykový kurz a práci.
 
Kromě komunikativní angličtiny si z Londýna odvezete i mnoho zkušeností, kontaktů a skvělých zážitků. Informujte se u koordinátorky Helči na čísle 777 961 760 nebo na emailu jobs@czech-us.cz.

 

Letní škola - startujeme nový ročník!
 
S příchodem nového roku se oficiálně spustily registrace do nového ročníku mezinárodní letní školy European Summer School. Pokračování vzdělávacího projektu, kterého se minulý rok účastnili vysokoškolští studenti i pracující absolventi z více než 30 států světa, se bude tento rok konat v Praze.
 
Během tří termínů mezi 17. červencem a 25. srpnem se účastnící mohou těšit na širokou škálu dvoutýdenních vzdělávacích kurzů, vyučovaných odborníky z evropských i domácích univerzit.
 
Kompletní seznam kurzů naleznete na našich webových stránkách. Kromě každoročně oblíbených kurzů jako Project Management nebo Fundamentals of Marketing zde nově naleznete také kurzy pořádané ve spolupráci s odborníky z vybraných firem, jako například kurz Artificial Intelligence in Computer Games, organizovaný společně se známou americkou společností IBM.
 
Pro více informací i pravidelné novinky sledujte naše stránky European Summer School nebo s dotazy kontaktujte přímo organizační tým na e-mailové adrese info@europeansummerschool.com
Work and Study Canada - už za 3 měsíce v Kanadě
 

Nebaví Vás jenom sedět ve třídě a učit se věci nazpaměť? Potřebujete k životu i trochu akce? Pojeďte do Kanady studovat v rámci programu Work and Study Adventure tourism program. Můžete se stát certifikovaným vůdcem Rock climbingu, kayakingu, lyžování nebo snowboardingu. Pro větší inspiraci se podívejte na video.

 

Vložil: Jakub, leden 2017
Zdroj: TZ 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3