O víkendu se uskuteční již 6. ročník konference osobního rozvoje Rise and Shine

Rise and ShineV sobotu 3. a v neděli 4. listopadu se na Právnické fakultě Univerzity Karlovy uskuteční unikátní konference osobního rozvoje Rise and Shine. V rámci již šestého ročníku vystoupí uznávaní lektoři i všeobecně známé osobnosti jako jsou například senátor Jiří Drahoš, novinář Jindřich Šídlo, či Kateřina Cajthamlová, psychoterapeutka a moderátorka televizního pořadu Jste to, co jíte.

Konference se bude konat v prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy na náměstí Curieových 7, Praha 1. Je určena především pro mladé lidi, studenty a absolventy všech oborů vysokých škol. Cílem letošního ročníku konference Rise and Shine s podtitulem Rosteme společně je propojit špičkové lektory, inspirující osobnosti a aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat.

Sobota 3. 11. 2018

V sobotu vystoupí 7 řečníků a řečnic, kterými jsou osobnosti ze světa osobního rozvoje, vědy, cestování, podnikání nebo médií. O své cestě k úspěchu ve vědě i politice se podělí čerstvý senátor Jiří Drahoš, bývalý předseda Akademie věd ČR a kandidát na prezidenta. Můžete se těšit i na Jindřicha Šídla, oceňovaného novináře, politického komentátora a držitele prestižní Peroutkovy ceny, či lékařku a psychoterapeutku Kateřinu Cajthamlovou známou z pořadu Jste to, co jíte. Na konferenci dále vystoupí Miloš Gregor, propagátor kritického myšlení, zakladatel studentského spolku Zvol si info a spoluautor bestselleru Nejlepší knihy o fake news!!!, Tomáš Šebka, cestovatel, spisovatel a lékař organizace Lékaři bez hranic či Tomáš Studeník, podnikatel a zakladatel inspirativních konferencí FuckUp Nights Prague. V neposlední řadě je na programu i přednáška Dotknout se nebe usměvavého horolezce Marka Holečka, který je současně i nositelem titulu Horolezec roku 2013.

“S Markem jsem se již v minulosti setkal a na jeho přednášku se opravdu moc těším. Je to pro mě obrovská osobnost a to nejen v horolezectví, ale hlavně lidsky,” říká Pavel Filip, hlavní organizátor konference Rise and Shine.

Nedílnou součástí sobotního programu je také různorodá nabídka workshopů vedených profesionály. V rámci nich se představí například freelancer Pavel Ovesný s workshopem Punkové podnikání, nebo tanečnice, lektorka a fotografka Mirka Papajíková s tématem vztahů a sebelásky. Dále pak například lektor GrowJOB Institute Matěj Krejčí s aktuálním tématem DigiDetox-jak zvládat technologie a nezbláznit se. V rámci doprovodného programu se účastníci konference mohou těšit na koučink, interaktivní stánky studentských i neziskových organizací, osobní setkání s řečníky i networking s účastníky.

Neděle 4. 11. 2018

V neděli program pokračuje plněním výzev, při kterém si účastníci budou mít možnost vyzkoušet vystoupit ze své komfortní zóny. Interaktivní program bude zaměřen na poznávání sebe sama. A to především na uvědomění si svých předností, limitů a možností osobního rozvoje. Nedílnou součástí bude i volná diskuse a networking.

Více informací se dozvíte na Facebooku nebo na www.riseandshine.cz.

O Rise and Shine

Konference Rise and Shine - osobní rozvoj se konají už od roku 2013. Za tu dobu inspirativními přednáškami, workshopy a osobnostními testy prošlo více než 4 tisíc studentů a absolventů, zapojilo se více jak 50 vysokých škol a univerzit a vystoupilo přes 230 zajímavých řečníků a koučů. Mezi nimi například bývalý ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit, spisovatel Michal Viewegh či influencer Kazma Kazmitch. V r. 2018 je hlavním partnerem Nadace O2.

 

 

Vložila: M. Plisková, říjen 2018

Zdroj: TZ

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
 
 
 
 
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
 
 
 
 
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
24
25
26
27
28
29
1