Centrum kariérového poradenství

Přijď na kariérní akcelerátor Hack Your Career!

#HackYourCareer je kariérní akcelerátor, který nabízí mladým motivovaným studentům možnost získat kontakty a zpětnou vazbu od zkušených profesionálů z různých společností. Jedná se o dvoudenní akci zaměřenou na rozvoj dovedností umožňující úspěšně řídit svou kariéru, která propojuje odborníky s mnohaletou praxí z manažerských pozic a odlišných částí pracovního trhu a studenty s cílem jejich kariérního rozvoje.

Online hodnotová hra Eticia21!

Vyzkoušejte novou online hodnotovou hru Eticia21, která přibližuje zábavnou formou téma životních hodnot. Sestavte si svůj hodnotový žebříček zdarma, získejte svůj hodnotový etikon a objevte své silné hodnotové stránky.

Vyzkoušejte si osobnostní test 16 Personalities

Znáte sami sebe? Vyzkoušejte si osobnostní test zdarma.

Rozhled: tříměsíční mentoringový projekt, který nastartuje Tvou kariéru

Nevíte, kam po střední škole a přemýšlíte, kam na vysokou nebo zda se nevydat jiným směrem? Nejste si jisti, co by vás profesně bavilo nebo jste ten typ člověka, kterého baví víc věcí a nevíte, jak se rozhodnout? Nemáte úplně jasno o své budoucí kariéře? Pak je tu jedinečná příležitost přihlásit se do Rozhledu!

Aplikace „Co umím“ – portfolio důkazů Tvých úspěchů zdarma

Online aplikace určená pro mapování dovedností dětí, která propojuje formální a neformální vzdělávání i rodinu.

Webová aplikace Regio Advisor pro rozvoj talentu a nadání

Přemýšleli jste někdy o svých silných stránkách (nadáních, potenciálech)? Nyní můžete z pohodlí domova na základě profesionálně vedené on-line konzultace nalézt správné uplatnění. Aplikace je vhodná při výběru vhodného studia nebo budoucího profesního zaměření.

Moravskoslezský veletrh středních škol: Středoškolák, Vysokoškolák - PROJOB

Jsi žákem základky a nevíš, jakou SS si vybrat? Veletrh středoškolák ti představí školy, které nabízí Moravskoslezský kraj. Budeš brzy absolventem SŠ a pokukuješ po VŠ či VOŠ? Pak je právě pro tebe určený veletrh Vysokoškolák, na němž se představí vyšší odborné a vysoké školy Moravskoslezského kraje. Nejsi spokojený ve svém zaměstnání a poohlížíš se po novém jobu? Pak by Tě mohl zajímat veletrh PROJOB, který poskytne prostor regionálním firmám nabízejícím pracovní příležitosti.

Přijďte na JOBfest!

Buďte tam, kde jsou lidi – buďte na JOBfestu! Pracovně prezentační veletrh JOBfest dává příležitost prezentovat se a současně nabízí setkání široké veřejnosti se zástupci zajímavých zaměstnavatelů regionu. Jediný veletrh v ČR, který jde přímo za lidmi. V září a říjnu 2019 se můžete těšit na veletrhy v Praze, Plzni a Ostravě!

Kariérní rozvoj začínajících vědců a vědkyň

Přihlaste se do mentoringového programu! Získáte podporu, dostanete cenné rady a navážete přátelství se zkušenějšími mentory a mentorkami, kteří Vám pomohou nastartovat kariéru a uspět v pracovním životě nebo ve studiu.

Diskuse na téma: Ženy, chudoba a migrace

V rámci Noci vědců a vědkyň pořádá NKC – gender a věda diskusi na téma: Ženy, chudoba a migrace. Z plánované diskuse se dozvíte, jak dopadnou klimatické změny na Česko, se zvláštním přihlédnutím k genderovým aspektům. 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2