Vzdělávání

Mít maturitu i učňovský list v jednom studiu? Dnes už ano!

Instalatér

Již padesát škol v Česku zkouší novinku: kombinaci učňovského a maturitního studia. Vybrané obory umožňují žákům získat v jednom studiu výuční list i maturitu.

Organizace "radost 3.0." pořádá zdarma webináře pro neziskovky

 Pro pracovníky neziskovek pořádá radost 3.0. BEZPLATNÉ online vzdělávací kurzy neboli webináře, které vedou experti na marketing ve vyhledávačích z Ataxa.

Nabídka vzdělávacích aktivit Podpory ISM

ismV přiloženém PDF souboru najdete nabídku vzdělávacích aktivit projektu Klíče pro život, konkrétně Podpory informačního systému pro mládež.

Den otevřených dveří

Chystáte se na pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové? Chcete si prohlédnout prostory fakulty? Přijďte se podívat na Den otevřených dveří.

Dny otevřených dveří na školách v Královéhradeckém kraji

V prosinci představí některé střední a vyšší odborné školy své prostory a obory, které nabízejí.

Audiovizuální seminář

Středisko amatérské kultury Impuls Hradec Králové pořádá workshop

AUDIOVIZUÁLNÍ KULTURA, KOMUNIKACE A TVORBA

Den otevřených dveří

Farmaceutická fakulta pro vás otevírá své brány.

Workshop a přednáška v eko středisku

Středisko Ekologické výchovy a Etiky Rýchory pořádá v listopadu tyto akce pro širokou veřejnost.

Naučte se, jak pomoci svým studentům na univerzitu v USA

FulbrightČeští studenti hlásící se na univerzity do USA jsou v přijímacím procesu závislí na podkladech, s jejichž přípravou jim musí pomoci jejich střední škola, ať už se jedná o doporučení, školní zprávu nebo překlady vysvědčení. Fulbrightova komise proto pořádá pro učitele angličtiny, výchovné poradce a další středoškolské pedagogy zajímající se o tuto problematiku jednodenní seminář s cílem seznámit je s jejich rolí v celém procesu a naučit je studentům asistovat.
Seminář je určen hlavně angličtinářům proto, že jsou často na střední škole jedinými pedagogy, kteří dostatečně ovládají angličtinu a mohou tak sloužit jako spojovací článek mezi studentem, americkou univerzitou, kam se student hlásí, a domovskou střední školou.

Média v práci s mládeží - ochrana mládeže a praxe

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže TANDEM zve na česko-německý seminář věnovaný tématu médií v práci s mládeží. Média, jejich využívání, ale i práce s nimi se stávají stále významnějším faktorem života mladých lidí nejen v Česku a Německu. Při výchovné a volnočasové práci s mládeží je třeba nejen znát možnosti, ale i rizika, ať už se tato objevují při aktivní práci ve skupině, nebo doma při konzumaci mediálních nástrojů. Seminář Média v práci s mládeží - ochrana mládeže a praxe, nabídne možnost rozpoznat, jak využít potenciálu a omezit rizika médií v životě mladých lidí.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2