Volný čas

Novinky z nakladatelství Portál

V článku naleznete novinky z nakladatelství Portál.

Rozhovor s Evou Reinou, ředitelkou Evropské informační a poradenské kanceláře Eryica

27. dubna 2018 byla na dvacátém devátém Generálním shromážděním ERYICA* přijata nová EVROPSKÁ CHARTA INFORMACÍ PRO MLÁDEŽ. K příležitosti kampaně k evropské chartě informací pro mládež vznikl i tento rozhovor s ředitelkou ERYICA Evou Reinou.

Festival Young for young 2019

Tradiční divadelní festival zve všechny své fanoušky do Městského divadla v Mostě a Divadla rozmanitostí ve dnech od 5. do 9. listopadu 2019. Diváci se mohou těšit na večerní představení Dejvického divadla, domácí mostecké činohry či souboru Stinné stránky.

Festival NA HLAVU – Brno

Každý z nás je někdy NA HLAVU...Navštivte festival filmů, přednášek a diskusí o duševním zdraví v Brně! Těšit se můžete na zajímavé filmy, přednášky a diskuze s odborníky. Součástí bude také výstava o duševních onemocněních Příběhy bláznovství.

Rock4Students - 7. ročník festivalu studentských kapel

Rock4StudentsMilujete živou hudbu a zábavu? Chcete se seznámit s lidmi z jiných vysokých škol nebo poznat kolegy z ostatních kapel? Přijďte 6. 11. 2019 do Rock Café, kde se bude konat 7. ročník festivalu studentských kapel!

Novinky z nakladatelství Portál

V článku naleznete novinky z nakladatelství Portál.

PRAHOU KŘÍŽEM KRÁŽEM – NÁRODNÍ OBROZENÍ

Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy připravilo na neděli 20. října již osmý ročník stopovací hry pro rodinné týmy Prahou křížem krážem,  letos na téma „Národní obrození“.

 

“Srdce versus hlava” na konferenci Rise and Shine v Praze

Rozhodujete se racionálně, nebo se řídíte spíše intuicí? 9.- 10. listopadu 2019 se v Praze na Právnické fakultě uskuteční konference s podtitulkem “Srdce versus hlava”, na které se představí zajímavé osobnosti, jako např. Přední český specialista na návyková onemocnění Karel Nešpor, nebo vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová, nebo herečka a improvizátorka Simona Babčáková.

Dům Konstantina Melnikova: Záchrana ikony avantgardní architektury - přednáška

Muzeum hlavního města Prahy – Centrum památek moderní architektury ve spolupráci se sítí Iconic Houses

Věda o štěstí a životní spokojenosti

Přijďte na přednášku Věda o štěstí a životní spokojenosti prof. PhDr. Radka Ptáčka, Ph.D.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2