Velká fotografická soutěž 2012 s Jedtesdetmi.cz

ilustrační fotoSoutěžte s webovým portálem www.jedtesdetmi.cz a vyhrajte skvělé hlavní ceny a  mnoho dalších cen a odměn. Hlavní cenou je pobyt na Šumavě pro rodinu s dětmi v hodnotě 10.000 Kč! Soutěž bude probíhat od 15. května 2012  do 30. listopadu 2012. Soutěžící mohou fotografie zasílat od 15. května 2012 do 31. října 2012.Kategorie soutěže:

 1. Fotoreportáž z cyklovýletu, výletu s kočárkem, pěší rodinné tůry či oblíbené rodinné procházky  -dále jen „Fotoreportáž z výletu“.
 2. Fotografie zajímavého místa pro rodiny s dětmi (hrad, rozhledna, turistická zajímavost, krajina, sportoviště, atd.) – dále jen „Fotografie místa“.

 

Hlavní ceny:

 1. Kategorie „Fotoreportáž z výletu“:  jarní (podzimní) pobyt na Šumavě pro dvě rodiny s dětmi na pět dní na Chalupě Pazderna v roce 2013 v hodnotě 10.000 Kč!!!
 2. Kategorie „Fotografie místa“:  jarní (podzimní) pobyt na Šumavě pro jednu rodinu s dětmi na tři dny na Chalupě Pazderna v roce 2013 v hodnotě 5.000 Kč!!!

 

Pravidla kategorie „Fotoreportáž z výletu“

 • Soutěžím se stává každý, kdo zašle minimálně 3 a maximálně 6  reportážních fotografií z výletu vhodného pro rodiny s dětmi (cyklotrasy, naučné stezky, pěší výlety, výlety s kočárkem, atd.) na e-mail info@jedtesdetmi.cz
 • Soutěžící uvede v textu informace o své osobě (jméno, příjmení, adresa, datum narození, telefon a e-mail) a informace o výletu (nejbližší obec, kraj, stručný popis místa, kde byly fotografie pořízeny, přibližná délka trasy, vhodnost trasy pro pěší, cyklo, kočárek, atd., eventuelně další zajímavé informace pro rodiny s dětmi).
 • Soutěžící mohou zaslat fotografie z více výletů a zvýšit tak svoji šanci na hlavní výhru kategorie i na další výhry kategorie.
 • Zasláním fotografií do soutěže soutěžící potvrzuje, že je autorem dodaných fotografií a že tyto fotografie jsou původní.
 • Odbornou komisí bude bodově ohodnocena každá fotografie ze zaslaného setu fotografií (min. 3, max. 6 fotografií). Hodnocena bude jak umělecká kvalita fotografie, zpracování, tak také vypovídací schopnost o trase daného výletu. O výsledném umístění rozhodne součet bodů tří nejlepších fotografií z daného setu!

 

Pravidla kategorie „Fotografie místa“

 • Soutěžím se stává každý, kdo zašle minimálně 1 a maximálně 3  fotografie zajímavého místa pro rodiny s dětmi (hrad, rozhledna, turistická zajímavost, krajina, sportoviště, atd na e-mail info@jedtesdetmi.cz
 • Soutěžící uvede v textu informace o své osobě (jméno, příjmení, adresa, datum narození, telefon a e-mail) a informace o místu na fotografii (místo na fotografii, nejbližší obec, kraj, eventuelně další zajímavé informace o daném místu pro rodiny s dětmi).
 • Soutěžící mohou zaslat fotografie z více míst a zvýšit tak svoji šanci na hlavní výhru kategorie i na další výhry kategorie.
 • Zasláním fotografií do soutěže soutěžící potvrzuje, že je autorem dodaných fotografií a že tyto fotografie jsou původní.
 • Odbornou komisí bude bodově ohodnocena každá fotografie ze zaslaného setu fotografií (min. 1, max. 3 fotografie). Hodnocena bude jak umělecká kvalita fotografie, zpracování, tak také vypovídací schopnost o daném místě. Hlavní cenu kategorie získá soutěžící, který zašle fotografii, který získá nejvyšší bodové ohodnocení.


Všechny zaslané fotografie budou dále umísťovány na www.facebook.com/jedtesdetmi, kde budete každý měsíc soutěžit o další zajímavé ceny.

Počátkem prosince budou vyhlášeni vítězové obou kategorií vybraní odbornou komisí a také bude vyhlášen a odměněn fotograf, jehož fotografie dostane nejvíce hlasů na facebooku za celou dobu trvání soutěže..

Sledujte web Jedtesdetmi a získejte informace o skvělých výhrách. Informace o soutěži jsou pravidelně doplňovány.

Jedtesdetmi.cz jsou bezplatným cestovatelským a volnočasovým portálem zaměřeným na rodiny s dětmi.

Jsou zde shromážděny tipy na výlety pro rodiny s dětmi, tipy na atraktivní místa z pohledu rodiny s dětmi a také zkušenosti rodin se zpracovanými výlety a místy.

 

Zpracovaná místa jsou doplňována o kurzy, kroužky a další aktivity nabízené pro děti v těchto místech, o nabídku pobytů, táborů, školních exkurzí v těchto místech a také o nabídku jednorázových akcí vhodných pro rodiny s dětmi.

 

Kontakt: info@jedtesdetmi.cz


Vložila: Barbora Folaufová, květen 2012
Zdroj: Bohdana Hlaváčová

 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2