Víte co je GLAMPING?

Rozhodli jste se pro dovolenou v přírodě a nelákají vás klasické resorty a kempy? Chcete zažít pobyt na netradičních místech? Toužíte po výjimečné svatební cestě, která nepovede do "Jiljí", ale do nějaké úchvatné světové destinace? Odpovědí je GLAMPING (glamorous camping)."

Glamping je místo, kde se ohromující příroda setkává s moderním luxusem. Je to způsob, jak zažít nezkrotné a zcela jedinečné části světa - aniž byste museli jakkoliv obětovat své pohodlí. Způsob jakým cestujeme se změnil. Už nepotřebujeme obecnou, jednorázovou dovolenou. Chceme objevovat nové krajiny, dle našich představ a ponořit se do místní kultury.  Už nechceme jednoduše přírodu pozorovat  - chceme žít v ní.

 Spojení kouzla a kempování - glamping je způsob, jak autenticky zažít nejúžasnější lokality po celém světě. Glamping můžete zažít ve stanu, v jurtě, v karavanu, v domě na stromě, v eko-chatě, ve vagónu či iglú. Přestože jste v kempu, nebudete spát na karimatce ve spacáku, čeká na vás povlečená postel, většinou luxusní nábytek, kuchyň se vším vybavením a hlavně úžasný výhled.

To, že budete "kempovat" na nejúchvatnějších místech světa, bez kotlíku a spacáku, je samozřejmě vykoupeno cenou tohoto luxusního ubytování.

Weby zabývající je glampingem:

www.glamping.com/

www.glampinghub.com/

www.canopyandstars.co.uk/

www.parkdeanresorts.co.uk/touring-and-camping/glamping/

https://coolcamping.com/glamping

 

Vložila: B.Bieliková, červenec 2018

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
 
 
29
30
1
2
3
4
5